CREEPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

+6
Munja
Holsten
Nevenci
kraljica
Djuka
Pakitoza
10 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do - Page 2 Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Pakitoza Pon 17 Sep - 22:47

Finta je sto mislim da niste procitali tekst dobro, nego na brzinu:

Ova stvar:

-salje obavestenje roditelju SAMO kada ucenik dobije jedinicu i kada pobegne sa casa i nista vise.

Ne zelim da se vredjamo, svako ima pravo na svoje misljenje i pravo da ga napise ovde.
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do - Page 2 Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od jox Pon 17 Sep - 22:52

pa normalno,,, ja nisam vredjala... a i nisam pominjala to da roditelji nadgledaju svaki nash korak i to... samo hotju da vam kazem da vi u stvari sve ocene koje dobijete dobijate za sebe, to je vas zivot, roditelji vas samo usmeravaju na pravi put, bez preterivanja...
jox
jox
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1847
Godina : 31
Location : srce kanade! :P:P
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do - Page 2 Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od ZvEzDaSiCa_ Uto 18 Sep - 19:21

meni to lici kao da nemamo pravo skolsko doba u kom treba da uzivamo...mislim ajde da salje te poruke kad je dete stvarno problematicno i kad ima vise jedinica,ali kad dobiju jednu,dve i kad pobegne sa nekog casa bas kad mora onda ne razumem stvarno sto bi trebalo salju...
ZvEzDaSiCa_
ZvEzDaSiCa_
Creepy
Creepy

Broj poruka : 401
Location : ......iZgUbLjEnA u PrOsToRu i VrEmEnU...
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do - Page 2 Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Holsten Uto 18 Sep - 20:28

Pa kompijuter ne ume da proceni da li je dete ''bash moralo'' da pobegne sa chasa!? Sve u svemu, to je glupost!!! Ionako pojedini profesori i direktor stalno zivkaj roditelje na neke razgovore, na to da im ukazhu na to kakvo je dete.........Shto bi sad to menjali??? Mislim, sho bi ga unapredjivali???
Ako chovechanstvo bude ikada propalo, jedini krivac za to ce biti napredna tehnologija!!! Najbolji primer: preti nam opasnost od sunchevih zraka, zbog rupa u ozonskom omotachu - krivac: tehnologija (fabrike, nauchna ispitivanja.....)......ima josh dosta ovakvih sranja koja nam donosi tehnologija!
Holsten
Holsten
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 550
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : Football Manager, Music
Datum upisa : 15.08.2007

http://www.fm-serbia.net

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do - Page 2 Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od ... Uto 18 Sep - 21:15

jox ::chekaj, jel ti uchish za roditelje, da oni budu sretjni i ponosni ili da bi imao neke koristi u kasnijem zivotu od toga? pa dajte molim vas

jeste da mi ne uchimo za njih ali nije bash "ko ih jebe" zato shto te oni izdrzhavaju,i zhivish pod njihovim krovom..
...
...
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 562
Godina : 33
Location : zajechar
Mood : CS 1.6 :P
Datum upisa : 11.09.2007

http://th3zone.com

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do - Page 2 Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Munja Sre 19 Sep - 14:56

@Holsten
Ali da nema moderne tehnologije, ne ni bilo stuje, kompjutera, interneta, a samim tim ni mi se ne bismo ovde skupljali. Nemoj sve tako crno da gledash.
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do - Page 2 Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od jox Sre 19 Sep - 20:02

... ::
jox ::chekaj, jel ti uchish za roditelje, da oni budu sretjni i ponosni ili da bi imao neke koristi u kasnijem zivotu od toga? pa dajte molim vas

jeste da mi ne uchimo za njih ali nije bash "ko ih jebe" zato shto te oni izdrzhavaju,i zhivish pod njihovim krovom..


ok, slazem se, oni me izdrzavaju i zivim pod njihovim krovom ali oni su to ipak izabrali kad su nas pravili i radjali... nisam ja na to mislila kad sam rekla 'ko ih jebe'... jer kakve tje oni koristi da imaju kad ti zavrshish sve te silne shkole i nadjesh dobar posao kad tje oni tad za koju godinu da umru... ako je samo zbog toga shto tje oni da budu ponosnii onda jbg
jox
jox
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1847
Godina : 31
Location : srce kanade! :P:P
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do - Page 2 Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Holsten Sre 19 Sep - 21:40

Jovana, tvoj prethodni post je toliko glup da to nema veze s vezom! Ti ustvari prichash kao da tvoje roditelje treba da boli k***c za tebe i to shto cesh ti da uradish sa svojim zhivotom!!!??? Pa da li mislish da to ima smisla??? Malko si preterala!!! Slazhem se ja da oni ne treba da nas nadziru 24h na dan i da ne treba da nas drzhe pod staklenim zvonom, ali i ti ga bre pretera!
Holsten
Holsten
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 550
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : Football Manager, Music
Datum upisa : 15.08.2007

http://www.fm-serbia.net

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do - Page 2 Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Pakitoza Sre 19 Sep - 22:56

@jox

Ja mislim da mi nastajemo jer u tom trenutku roditelji nisu imali pametnijeg posla, pa su se sexali. :-)

Sta ti mislis? Smile
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do - Page 2 Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu