CREEPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

+6
Munja
Holsten
Nevenci
kraljica
Djuka
Pakitoza
10 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Pakitoza Ned 16 Sep - 21:50

Roditelji osnovaca i srednjoškolaca u Srbiji uskoro će, ako to žele, dobijati SMS i mejl poruke čim njihovo dete dobije lošu ocenu, pobegne s časa ili zaradi opomenu nastavnika ili direktora. Ova „dodatna usluga” elektronskog dnevnika, koji je u primeni u Srbiji već tri godine, prvi put će biti primenjena u osnovnoj školi „Žarko Zrenjanin” u Novom Sadu.
Specijalan softver će na zahtev, odnosno pristanak roditelja, čim dete dobije slabu ocenu ili neopravdani izostanak SMS-om ili mejlom obavestiti roditelje o tome - objašnjava direktor škole „Žarko Zrenjanin" Žarko Mušicki suštinu „automatskog obaveštavanja roditelja o nepoželjnim pojavama".
Dok škole u Sloveniji tek ove godine dobijaju e-dnevnike, u Srbiji se mnogi osnovci i srednjoškolci već godinama preznojavaju na kraju svake nedelje, kada nastavnici unose ocene i izostanke u elektronske dnevnike. Njihovi roditelji zahvaljujući PIN kodu i jedinstvenom matičnom broju deteta mogu da prate napredovanje dece u školi, ocene, izostanke, a mogu da vide sugestije i opomene nastavnika.
Trenutno 150 škola u Srbiji ima e-dnevnike. Prvi internet dnevnik je dobila privatna ekonomska škola „Kosta Cukić" još 2004. godine.
- Više nemamo probleme s krađama i uništavanjem dnevnika jer je to postalo besmisleno, kad postoji ovaj elektronski. Svaki roditelj može da vidi samo podatke u vezi sa svojim detetom, a niko osim nastavnika ne može da ih menja - kaže Tomislav Stošić, direktor osnovne škole „Vasa Živković".
Osim preko sajta škole, ocene roditelji mogu da saznaju i SMS-om, šaljući upitnu poruku s PIN kodom na određeni broj telefona ili pozivom na broj i ukucavanjem PIN koda kada govorni automat izdiktira ocene. To je naročito popularno u manjim sredinama, gde su kompjuteri još uvek retkost, kažu u „Medija netu", firmi koja je uvela elektronski dnevnik u 99 odsto škola u Srbiji.
- Trenutno uvodimo elektronske dnevnike u 12 škola u Beogradu i još 50 u Srbiji, a već smo ga uveli u 80 osnovnih i 70 srednjih škola - kaže Nebojša Jovanović, direktor firme „Medija net".
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Djuka Ned 16 Sep - 21:52

glupost
Djuka
Djuka
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 662
Godina : 34
Location : Avnoj
Mood : chaj & limun :)
Datum upisa : 18.08.2007

http://www.myspace.com/djukavnoj

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od kraljica Ned 16 Sep - 23:00

Djuka ::glupost
kraljica
kraljica
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1587
Godina : 32
Location : avnoj centar sveta
Mood : just to be with you is having the best day of my life
Datum upisa : 17.08.2007

http://www.kosarka-online.com

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Nevenci Ned 16 Sep - 23:04

cirkus...taj elektronski dnevnik-onako mozda i nije los.al to da se slaje SMS mi je skroz bezveze...
Nevenci
Nevenci
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1473
Godina : 34
Datum upisa : 21.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Pakitoza Ned 16 Sep - 23:17

Zasto je glupost?

Ne salje mailove i SMS-ove covek, nego software...Smile

Svakako je bolje za sve, i za roditelje koji su na vreme obavesteni, a i za ucenike koji ce dati sve od sebe da ih to cudo ne ocinkari kod roditelja...Smile

Bolje spreciti nego leciti. Wink
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Holsten Pon 17 Sep - 10:09

Da, ja cu da ti sve od sebe da unishtim taj software pre nego sgto me ocinkari!!!!

GLUPOST!!!!!! IDIOTIZAM!!!!!! Ta tehnologija ce nam jednom doci glave!!!!
Holsten
Holsten
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 550
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : Football Manager, Music
Datum upisa : 15.08.2007

http://www.fm-serbia.net

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Munja Pon 17 Sep - 16:35

Pa to onda vishe nije uopshte zanimljivo. Unishtava svaku draz. Mislim, ko josh pricha roditeljima za svaku ocenu.
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od ZvEzDaSiCa_ Pon 17 Sep - 16:37

ma slobodno..da nece mozda i roditelji za vreme casova da nas posecuju...
ZvEzDaSiCa_
ZvEzDaSiCa_
Creepy
Creepy

Broj poruka : 401
Location : ......iZgUbLjEnA u PrOsToRu i VrEmEnU...
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od ...SmajLiii... Pon 17 Sep - 16:50

pa to je ustvari mnogo dobro za skolu i za roditelje... ali za nas... strasno... mada kod nas to dok dodje...Razz
...SmajLiii...
...SmajLiii...
Admin
Admin

Broj poruka : 1125
Godina : 34
Location : Iza 7 reka, gora, planina i mora...
Mood : Smile always! ;)
Datum upisa : 15.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od kraljica Pon 17 Sep - 16:51

Holsten :: Ta tehnologija ce nam jednom doci glave!!!!

slazem se
kraljica
kraljica
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1587
Godina : 32
Location : avnoj centar sveta
Mood : just to be with you is having the best day of my life
Datum upisa : 17.08.2007

http://www.kosarka-online.com

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Pakitoza Pon 17 Sep - 17:23

Lupate gluposti, tada bi skola zalicila na nesto, ne bi bilo toliko bezanja kao sto ga danas ima. Druga stvar, kada znate da ce roditelji saznati za keca, ne biste dozvolili ga ga dobijete sto je naravno bolje za vas i konacni uspeh.
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od kraljica Pon 17 Sep - 17:30

za keca mogu da saznaju u svakom sluchaju
kraljica
kraljica
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1587
Godina : 32
Location : avnoj centar sveta
Mood : just to be with you is having the best day of my life
Datum upisa : 17.08.2007

http://www.kosarka-online.com

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Djuka Pon 17 Sep - 17:43

Pakitoza ::Lupate gluposti, tada bi skola zalicila na nesto, ne bi bilo toliko bezanja kao sto ga danas ima. Druga stvar, kada znate da ce roditelji saznati za keca, ne biste dozvolili ga ga dobijete sto je naravno bolje za vas i konacni uspeh.

na shta bi shkola zalichila tachno ?
pa gde je drazh shkole ako ne pobegnesh nekad i ne dobijesh keca Smile)

zhiveo kec !!! Very Happy
Djuka
Djuka
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 662
Godina : 34
Location : Avnoj
Mood : chaj & limun :)
Datum upisa : 18.08.2007

http://www.myspace.com/djukavnoj

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Holsten Pon 17 Sep - 17:47

Slazhem se sa Djukom!

Nema drazhi u tome da roditelji znaju bash sve! Ja se vodim politikom ''shto manje znaju, to bolje za njih''! Pa ajde recite i sami, shta bi vam rekli roditelji kad bi znali svaki vash korak, shta radite kad izadjete u grad, kako provodite dan u shkoli...................to bi bilo strashno!!!!
Holsten
Holsten
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 550
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : Football Manager, Music
Datum upisa : 15.08.2007

http://www.fm-serbia.net

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Pakitoza Pon 17 Sep - 17:49

Djuka ::
Pakitoza ::Lupate gluposti, tada bi skola zalicila na nesto, ne bi bilo toliko bezanja kao sto ga danas ima. Druga stvar, kada znate da ce roditelji saznati za keca, ne biste dozvolili ga ga dobijete sto je naravno bolje za vas i konacni uspeh.

na shta bi shkola zalichila tachno ?
pa gde je drazh shkole ako ne pobegnesh nekad i ne dobijesh keca Smile)

zhiveo kec !!! Very Happy

Apsolutno se slazem, pa roditelji ti nece praviti previse problema ako dobijes jednog-dva keca...ali imam druga koji je imao u toku skolske godine preko 15 keceva(iz francuskog samo 5), a roditeljima prijavio 1 ili 2...Na kraju se JEDVA provukao, poslednjeg dana je popravljao i to su mu neki profesori poklonili...A da ne pricam da se sigurno sekirao, plasio i sl...

Zato kazem da su roditelji znali za to, mnogo lakse i brze bi sredio svoje ocene.
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Munja Pon 17 Sep - 17:50

Ajde onda da nam ugrade chipove i kada pomislimo neshto loshe da odmah to sprechi.
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Djuka Pon 17 Sep - 18:35

Pakitoza ::
Djuka ::
Pakitoza ::Lupate gluposti, tada bi skola zalicila na nesto, ne bi bilo toliko bezanja kao sto ga danas ima. Druga stvar, kada znate da ce roditelji saznati za keca, ne biste dozvolili ga ga dobijete sto je naravno bolje za vas i konacni uspeh.

na shta bi shkola zalichila tachno ?
pa gde je drazh shkole ako ne pobegnesh nekad i ne dobijesh keca Smile)

zhiveo kec !!! Very Happy

Apsolutno se slazem, pa roditelji ti nece praviti previse problema ako dobijes jednog-dva keca...ali imam druga koji je imao u toku skolske godine preko 15 keceva(iz francuskog samo 5), a roditeljima prijavio 1 ili 2...Na kraju se JEDVA provukao, poslednjeg dana je popravljao i to su mu neki profesori poklonili...A da ne pricam da se sigurno sekirao, plasio i sl...

Zato kazem da su roditelji znali za to, mnogo lakse i brze bi sredio svoje ocene.

kakve veze imaju roditelji s ocenama ?
ako on nece da uchi , nema tog roditelja koji ce ga naterati .
Djuka
Djuka
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 662
Godina : 34
Location : Avnoj
Mood : chaj & limun :)
Datum upisa : 18.08.2007

http://www.myspace.com/djukavnoj

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Pakitoza Pon 17 Sep - 18:48

Mogu te naterati tako sto ce ti zabraniti sve ono sto ti odvlaci paznju od ucenja, nekom je to net, mobilni, igrice i sl... A ako bas zajebes, Smile kao ovaj moj drug Smile, onda ti zabrane svaki izlazak, sve dok ne popravis ocene, pa sad ako ti odgovara tako, ti i dalje ne moras da ucis. Wink
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Djuka Pon 17 Sep - 18:55

pa taj drug je dovoljno star da ne mogu da mu zabrane izlazak , net itd.
meni niko ne mozhe da zabrani to ... a i to mozhe da proizvede samo kontra efekat ....
a izlazak ne mogu da mu zabrane , jer mora da ide u shkolu , a roditelji sigurno nece da ga prate ...
mogu da te zatvore u sobu , i da ti nabiju knjigu pod nos ... ako ti necesh da uchish ... nema tog ko ce da te natera Wink
Djuka
Djuka
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 662
Godina : 34
Location : Avnoj
Mood : chaj & limun :)
Datum upisa : 18.08.2007

http://www.myspace.com/djukavnoj

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Pakitoza Pon 17 Sep - 19:00

Pa ne slazem se sa tobom, jer sve dok zivis u njihovoj kuci, nemas svoj dinar, zavisis od roditelja. Ne kazem da treba da sve bude po njihovom, ali ipak se zna ko je roditelj, a ko dete i kad bih krenuo da se inatim nesto, odmah bi me moji smirili. Wink
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Holsten Pon 17 Sep - 19:12

Pa to bi Paki tebe mozhda smirili, ali tog druga ne verujem! Znam o kome se radi, ali necu da imenujem! On je sam kriv, a, koliko znam, roditelji su mu uzeli mobilni, a on je pozajmio od druga drugi telefon! Izlazak su mu zabranili pa je algao kuci kako je imao 8-9 chasova i prichao da ide da vezhba matematiku, a ustvari je bio na basketu!!!!????? A i Paki, ne mogu bash roditelji sve da ti zabrane, mislim, mogu, ali nikako ne bi trebalo, jer cesh kad odesh na fax, ne specijalno ti, mislim na sve nas, biti izgubljen bez njih!
Ja lichno mislim da roditelji nekada treba da dozbole detetu da lupi chvrsto glavom o zid, kako bi znao za sledeci put! Pricham iz lichnog iskustva, dok su mi moj prichali da to nije dobro, nisam ih slushao, kada sam se konachno sam opekao na to, shvatio sam koliko nije dobro, i gledam da to ubuduce izbegavam!!!
Ne znam da li me kontash, ali roditelji svakako ne bi trebalo da drzhe dete pod staklenim zvonom!!!!
Holsten
Holsten
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 550
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : Football Manager, Music
Datum upisa : 15.08.2007

http://www.fm-serbia.net

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od ...SmajLiii... Pon 17 Sep - 19:17

^upravo tako!
a sto se teme tice, to je dobro za skolu, jer ce izostanci da se smanje... samo je za njih dobro, kao sto sam vec rekla...
...SmajLiii...
...SmajLiii...
Admin
Admin

Broj poruka : 1125
Godina : 34
Location : Iza 7 reka, gora, planina i mora...
Mood : Smile always! ;)
Datum upisa : 15.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od ... Pon 17 Sep - 19:18

2tema

ma brate vrh bi bio da stave kamere u shkolu tako da roditelji live mogu da prate svoju decu na nastavi..jebena tehnologija,mach sa dve oshtrice.. Very Happy
...
...
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 562
Godina : 33
Location : zajechar
Mood : CS 1.6 :P
Datum upisa : 11.09.2007

http://th3zone.com

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Pakitoza Pon 17 Sep - 20:58

Holsten ::Pa to bi Paki tebe mozhda smirili, ali tog druga ne verujem! Znam o kome se radi, ali necu da imenujem! On je sam kriv, a, koliko znam, roditelji su mu uzeli mobilni, a on je pozajmio od druga drugi telefon! Izlazak su mu zabranili pa je algao kuci kako je imao 8-9 chasova i prichao da ide da vezhba matematiku, a ustvari je bio na basketu!!!!????? A i Paki, ne mogu bash roditelji sve da ti zabrane, mislim, mogu, ali nikako ne bi trebalo, jer cesh kad odesh na fax, ne specijalno ti, mislim na sve nas, biti izgubljen bez njih!
Ja lichno mislim da roditelji nekada treba da dozbole detetu da lupi chvrsto glavom o zid, kako bi znao za sledeci put! Pricham iz lichnog iskustva, dok su mi moj prichali da to nije dobro, nisam ih slushao, kada sam se konachno sam opekao na to, shvatio sam koliko nije dobro, i gledam da to ubuduce izbegavam!!!
Ne znam da li me kontash, ali roditelji svakako ne bi trebalo da drzhe dete pod staklenim zvonom!!!!

Okej, a jesi li mozda video kako je tom drugu bilo za vreme zimskog raspusta kada je imao 5 zakljcenih keca? Nije isao na Novu godinu nigde, nisu hteli da mu daju lovu. Nije ni jednom izasao iz kuce, ja bio jednom ili dva puta kod njega...Nije mogao vise da izdrzi sam, poludeo je zatvoren u kuci. Zar je to resenje? Zato kazem, kada bi roditelji znali ocene koje dobijamo, preuzeli bi stvar u svioje ruke na vreme i nasli nacina da njihovo dete krene da uci, a ne da kazna dodje isuvise kasno! Verujem da ce on i dalje nastaviti da ih laze, kao i svi ostali, i da to sto kazes "opekao sam se i naucio lekciju za drugi put" ne pali!


Poslednji izmenio dana Pon 17 Sep - 21:05, izmenjeno ukupno 1 puta
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od jox Pon 17 Sep - 21:04

Pakitoza ::Zasto je glupost?

Ne salje mailove i SMS-ove covek, nego software...Smile

Svakako je bolje za sve, i za roditelje koji su na vreme obavesteni, a i za ucenike koji ce dati sve od sebe da ih to cudo ne ocinkari kod roditelja...Smile

Bolje spreciti nego leciti. Wink

chekaj, jel si ti ozbiljan?
gde ti je madost, majka mu stara?
jox
jox
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1847
Godina : 31
Location : srce kanade! :P:P
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od ZvEzDaSiCa_ Pon 17 Sep - 21:11

... ::2tema

ma brate vrh bi bio da stave kamere u shkolu tako da roditelji live mogu da prate svoju decu na nastavi..jebena tehnologija,mach sa dve oshtrice.. Very Happy

i ja tako mislim:DDD
ZvEzDaSiCa_
ZvEzDaSiCa_
Creepy
Creepy

Broj poruka : 401
Location : ......iZgUbLjEnA u PrOsToRu i VrEmEnU...
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od jox Pon 17 Sep - 21:23

ej, ne da ste se nalupili gluposti na ovoj temi nego je to strashno... najvishe se slazem sa trutjom ali nije reshenje da se ti zainatish i nishta ne uchish jer tje kasnije u zivotu to samo tebi da treba... a ko jebe roditelje, to je nash zivot, mi uchimo za sebe i to je ta pricha....a i shto bi roditelji morali da znaju svako moju ocenu??? gde je draz shkole, shkolsko doba najlepshe u zivotu i ostale priche ako nema bezanja, drukanja nastavnika, loshih ocena i slichno... ma aaaaaaaaaaajde bre
jox
jox
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1847
Godina : 31
Location : srce kanade! :P:P
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Pakitoza Pon 17 Sep - 22:18

jox ::a ko jebe roditelje, to je nash zivot, mi uchimo za sebe i to je ta pricha....

Mislim da ova recenica super pokazuje ko mlati gluposti...Wink
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Holsten Pon 17 Sep - 22:36

Evo, sad je Paki u pravu! Jovana, za ovo si mnogo odbola! Ali nebitno, sve u svemu, ta stvar je jako glupa, jer, glupost je da roditelji u svakom trenutku znaju gde se nalazish, sa kime, shta radish, shta slusash, chime se bavish i ostala sranja! To jednostavno ne ide! Oni vode svoj zhivot, mi vodimo svoj zhivot, ali jbg, zavisimo jedno od drugog! Na bilo koj nachin!!! Niti mi mozhemo bez njih (njihove love, kuce, hleba.....) niti oni mogu bez nas (deca smo ima, majku mu)!!!!
Holsten
Holsten
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 550
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : Football Manager, Music
Datum upisa : 15.08.2007

http://www.fm-serbia.net

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od jox Pon 17 Sep - 22:43

chekaj, jel ti uchish za roditelje, da oni budu sretjni i ponosni ili da bi imao neke koristi u kasnijem zivotu od toga? pa dajte molim vas
jox
jox
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1847
Godina : 31
Location : srce kanade! :P:P
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do Empty Re: Škole u Srbiji će uskoro slati automatske poruke kad dete do

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu