CREEPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bruka nevidjena

+8
Nevenci
...SmajLiii...
Rascanin
radosh_bre
jox
Munja
...
Pakitoza
12 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Bruka nevidjena Empty Bruka nevidjena

Počalji od Pakitoza Pet 22 Feb - 17:38

Bruka nevidjena Patike-v

Tokom sinoćnih protesta u centru Beograda, grupe huligana, uglavnom mladića i devojaka, opljačkala je brojne prodavnice stranih firmi. Na You tube snimku koji kruži internet portalima u Srbiji prikazane su scene razbojništva i krađa koje su se dogodile u centru Beograda.

Na snimku "Kosovo za patike", koji možete da pogledate na kraju teksta, prikazane su devojke koje užurbano skupljaju odeću, obuću, hranu i druge stvari iz demoliranih butika i prodavnica.
Neke od devojaka, kada su videle da ih snimaju kamerom, pokušale su da sakriju lice, uz poruku "Nemoj da me snimaš".
Takođe, na snimku se čuju mladići koji poručuju devojkama da su "heroji demonstracija".
U sinoćnim neredima opljačkane su prodavnice "Benetton", "Delta Nike", "Max sport", "Levis", "Office shoes", nekoliko parfimerija...

Pogledajte jučerašnji snimak sa ulica
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od ... Pet 22 Feb - 18:01

jao mamu im jebem seljacku,"patriotsku" kako bi ih nabio sve na jedan kolac,ovamo kosovo je srbija,a posle jebes kosovo daj patike i sta jos stignes..kakvo smo mi govno od naroda to je nevidjeno[ne svi ali velika vecina]

kill kill
...
...
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 562
Godina : 33
Location : zajechar
Mood : CS 1.6 :P
Datum upisa : 11.09.2007

http://th3zone.com

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od Munja Pet 22 Feb - 18:13

Djole ne treba njih na kolac nego na mastan k***c zato shto jedino to i zasluzhuju... Zbog dva para patika i jednih trenerica ima da se vratimo u devedeste, pa ce ovako da se guraju za leba...Umesto da svet vidi kako branimo KOSOVO oni sad gledaju ovaj shljam, dabogda im ovo bile poslednje patike.
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 34
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od jox Pet 22 Feb - 18:25

gledala sam klip josh sinotj, mnogo sam se iznervirala!!! al jbg, bar su ove cure napravile dobru turu Very Happy inache, najgore su, a mogu i da zamislim koliko su glupe...
jox
jox
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1847
Godina : 31
Location : srce kanade! :P:P
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od radosh_bre Pet 22 Feb - 19:25

e shto ja nisam bio tamo da upadnem u delta nike Very Happy
radosh_bre
radosh_bre
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1479
Godina : 34
Location : ispod tvog kreveta . . .
Mood : just cheking ...
Datum upisa : 09.09.2007

http://www.myspace.com/radosh_bre

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od ... Pet 22 Feb - 19:59

a bre jebote oni su lomili semafore i drvece,palili kontejnere i kante i unistavali gsp-ove autobuse,kakve to veze ima sa kosovom?!

sad jos samo cike amerikanci da nam kazu:"dobro,vi ste nam palili ambasadu i zastavu,znaci vrsite anti-americku propagandu,evo vama jedan embargo na nekoliko godina pa se vi pitajte.."

pa onda da se lepo vratimo u devedesete,bonovi za hleb,secer,ulje,benzin,pa restrikcije struje..kad nismo za bolje..
...
...
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 562
Godina : 33
Location : zajechar
Mood : CS 1.6 :P
Datum upisa : 11.09.2007

http://th3zone.com

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od Rascanin Pet 22 Feb - 20:23

Stvarno smo ispali seljaci,zbog grupe huligana ispali smo najgori.
Ovamo lome njihove prodavnice pod izgovorom Kosovo je Srbija,a sutra ce da nose Nike patike.Nije ih sramota....A ove devojke toliko su jadne,molim Boga da su im velike patike!!!!!!!!!!!
Rascanin
Rascanin
Povremeni clan
Povremeni clan

Broj poruka : 76
Godina : 33
Mood : Happy
Datum upisa : 21.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od Pakitoza Pet 22 Feb - 20:24

Ja kad sam video snimak nisam mogao da verujem da ima takvih moroncina u Srbiji ! Sta vise da komentarisem?
Sad, umesto mitinga, svetu je prikazana ova masa divljaka.

A i smejace nam se zbog ovih devojaka - previse su jadne.
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od Munja Pet 22 Feb - 20:43

Prikazali su malopre ovaj klip u emisiji shta radite bre na RTS1. Sada ce postanu zvezde... Ima da ih pljuje cela Srbija.
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 34
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od ...SmajLiii... Pet 22 Feb - 21:04

ja da sam na mestu tih seljanki, majke mi bih se ubila!!!!!!!!!! takav sljam bre ne treba da zivi! i ne samo one nego sve te kvazi patriote sto su urnisali bg i sto su boga pokrali tamo! boli njih dupe za kosovo, i za one ljude dole......ma i za srbiju ih boli dupe! nema veze to sto ce sad ceo svet da nas pljuje zbog njih 200, vazno da ce oni sad svaki dan da menjaju svoje nove patike, dukseve i sve to sto su pokrali. mislim, razumimo ih, ipak je to kvalitet.. majku im njihovu! sto ne uzmu sad da pale tu stvari sto su pokrali, nego pale ambasadu!?!?! nego bitno da su se oni opremili za narednih 10 godina, da ne shopinguju! e, bedo, bedo!
jos i ove televizije, umesto da velicaju nardo jer se u onolikom broju skupio i ujedinio, oni su sinoc cele veceri prikazivali one huligane smrdljive!

mnogo sam se iznervirala ne znam ni sta sam pisala. ali je iz srca!

i posle nek mi neko kaze da ne treba da bezim iz srbije! mi cemo mozda ekonomski da se povratimo, ali ................................ma bolje da ne pricam sta sve ja mislim.....
...SmajLiii...
...SmajLiii...
Admin
Admin

Broj poruka : 1125
Godina : 34
Location : Iza 7 reka, gora, planina i mora...
Mood : Smile always! ;)
Datum upisa : 15.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od Nevenci Pet 22 Feb - 21:11

Boze sacuvaj.Pa to nema veze sa zudravim razumom..Dosta ljudi iskoristava ovu situaciju,da radi sta hoce,ili da malo pokazu koliko su "jaki",pa da ruse sve...
Nidje veze
Nevenci
Nevenci
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1473
Godina : 34
Datum upisa : 21.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od hatebreeder Sub 23 Feb - 15:10

To nema veze ni sa Srpskim narodom ni sa Kosovom, mrtvi materijalisti...
Ali shvatite da od tih 500 000(minimum) ljudi koji su bili na ulicama BGa, dobar deo njih bio je tu samo, i SAMO da bi KRAO i razbijao, logichno je da cesh u svakoj grupi od 100 choveka da nadjesh miimum 1 budalu, a sad vi izrachunajte u 500 000 ljudi koliko ima budala??? To je chinjenica i to je normalno! I plus uglavnom su krali oni koji se uopshte nisu ni pojavili na mitingu...tako da nema to veze sa patriotizmom, to je MATERIJALIZAM, veliko zlo... ZA paljenje Ambasada i ostalih drzavnih institucija podelio bih medalje, porodici izgorelog dechka poslao bi orden, majke mi, ali ovim kravetinama sa snimka bi poslao raciju na gajbu, pa zaplen svega shto je ukradeno, pa bi im plus i pljesnuo neke astronomske kazne, da ne mogu da se oporave...kao "pa svi su krali, nismo mi jedine" e pa vas smo uhvatili...ZA PRIMER BRE!

ZIVELA NACIONALNA REVOLUCIJA !
KOSOVO JE SRBIJA, SRBIJA SRBIMA!
ZIVELA SRBIJA!
hatebreeder
hatebreeder
MH Member
MH Member

Broj poruka : 457
Godina : 33
Location : Behind Enemy Lines!
Mood : pro. MH Drummer!
Datum upisa : 16.08.2007

http://www.rasonalisti.net

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od jox Sub 23 Feb - 16:18

a onaj lik shto ih je snimao je zasluzio da ga nabiju na kolac!!! mamu mu jebem, i on je krao a posle se prodao za kintu pandurima!! jaooooo
jox
jox
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1847
Godina : 31
Location : srce kanade! :P:P
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od Pakitoza Sub 23 Feb - 16:21

Ja ni malo ne podrzavam te huligane koji su palili ambasade...sta su postigli? Nista pozitivno.
Kako sada na nas gledaju ljudi iz sveta - kao na najvece divljake.
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od jox Sub 23 Feb - 16:27

^slazem se u potpunosti, ali skroz!!! svaka ti je prava paki!! Very Happy
jox
jox
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1847
Godina : 31
Location : srce kanade! :P:P
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od ...SmajLiii... Sub 23 Feb - 17:28

ni ja se ne slazem s bozom za te ambasade.. oni time niti ce da vrate kosovo, niti ce da uniste ameriku..stvarno nema nikakvih efekata dobrih za srbiju, za srbe na kosovu... razumem ja bunt, revolt, i sve to, ali to mize da se iskaze i na druge, mirnije i dostojanstvene nacine...
...SmajLiii...
...SmajLiii...
Admin
Admin

Broj poruka : 1125
Godina : 34
Location : Iza 7 reka, gora, planina i mora...
Mood : Smile always! ;)
Datum upisa : 15.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od ... Sub 23 Feb - 17:45

jox ::a onaj lik shto ih je snimao je zasluzio da ga nabiju na kolac!!! mamu mu jebem, i on je krao a posle se prodao za kintu pandurima!! jaooooo

taj lik je verovatno bio sa televizije,a i da nije odakle znas da je krao?a ako je snimio,samo je dokazao koliki smo mi kreteni..
...
...
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 562
Godina : 33
Location : zajechar
Mood : CS 1.6 :P
Datum upisa : 11.09.2007

http://th3zone.com

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od ...SmajLiii... Sub 23 Feb - 18:07

https://www.youtube.com/watch?v=0wxJ3GfjG5U&feature=user

odgledajte do kraja, nije isti kao postavljen! kalasture proklete! jos kazu da nam je drzava rasulo!! pa sa takvima kao sto ste vi ne mozemo ni da budemo bolji!!!
...SmajLiii...
...SmajLiii...
Admin
Admin

Broj poruka : 1125
Godina : 34
Location : Iza 7 reka, gora, planina i mora...
Mood : Smile always! ;)
Datum upisa : 15.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od Munja Sub 23 Feb - 20:09

Iznenađene popularnošću snimaka njihove krađe, Maja i Jovana kažu da su šokirane komentarima i uvredama posetilaca sajta Jutjub, jer su, kako kažu, radile ono što i "svi ostali". I jedna i druga tvrde da su juče došle u grad, samo zbog Kosova.

"Svi su krali, ali posto mi nemamo morali smo da krademo, jer da imamo ne bi krali. Mislim, šta rade deca onih koji imaju, oni ne kradu", rekla je Maja.

"Da smo htele da idemo da krademo onda bi razbijali izloge i krali. Ali kad 300.000 ljudi krade, to smo i mi radili. Mislim, da nam policija podiže krivičnu prijavu, kao da smo ubili čoveka - to ne razumem. Pa cela ova zemlja je u rasulu", kaže Jovana.

Glavne zvezde Jutjuba napominju da nisu one krale patike, kao što to izgleda na snimku, već je to radio mladić koji ih je snimao. On im je, kako kažu, čak i pomogao da spakuju ukradenu robu, žaleći se što njega niko ne spominje.

Ja bi ih osudio za glupost. Dal je moguce da neko mozhe ovako da govori. Ej i josh da se javlja televiziji i da objashnjava svoje postupke. Bolje nek se sakriju u neku rupu i nikad iz nje ne izadju.
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 34
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od jox Sub 23 Feb - 20:41

... ::
jox ::a onaj lik shto ih je snimao je zasluzio da ga nabiju na kolac!!! mamu mu jebem, i on je krao a posle se prodao za kintu pandurima!! jaooooo

taj lik je verovatno bio sa televizije,a i da nije odakle znas da je krao?a ako je snimio,samo je dokazao koliki smo mi kreteni..

ja sam videla snimak na kome on njima pomaze da spakuju to shto su uzele... a to shto je on poslao snimak pandurima pokazuje samo kakva su govna srbi u globalu
jox
jox
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1847
Godina : 31
Location : srce kanade! :P:P
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od hatebreeder Sub 23 Feb - 23:12

@ Paki
a bre brate nama je otkinuto 15% drzavne teritorije, i ne samo to, nego i mesto na kome je nastala Srpska drzava, Srbi VISHE NEMAJU NIKAKAV NACIONALNI IDENTITET!!! shta je trebalo, da im zalijemo cvece u bashti ambasade??? DOKLE BRE VISHE DA SE SAGINJEMO I DA IM SVIMA BLAJVIMO KOBAS? ne ide...
A zahsto sad niko ne kuka za Etnichko Chishcenje, kao shto se kukalo za Srebrenicu? a? zashto??? na kosovu je svaki idan vrsheno ETNICHKO CHISHCENJE SRBA! JEL OVO PREVDA???


@Ceca
kao sht sam rekao i pakiju, sad kazem i tebi, PREKRSHENO JE MEDJUNARODNO PRAVO, i pregazen USTAV REPUBLIKE SRBIJE!
ist tako nam je oduseto prave na ochuvanje suvereniteta i teritorijalnog integriteta, jel znash shta se po pravilima deshava kad jedna drzava oduzme to nekoj drugoj drzavi, RAT TE DVE DRZAVE!
Mi tako Kosovo necemo da vratimo, ali dacemo shljamu do znanja da NECE PROCI!
KAD NEKO ODUZME TVOJE OSNOVNA PRAVA, PROTIV NJEGA MOZESH SAMO FIZICHKI DA SE BORISH!jer kad nepravda postane zakon ,otpor je tvoja duznost!
hatebreeder
hatebreeder
MH Member
MH Member

Broj poruka : 457
Godina : 33
Location : Behind Enemy Lines!
Mood : pro. MH Drummer!
Datum upisa : 16.08.2007

http://www.rasonalisti.net

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od Pakitoza Sub 23 Feb - 23:35

Brate, razumem ja to, nama jeste ucinjena velika nepravda, to niko ne osporava, ali jbg, sta da radis sad?

Kasno smo se setili da nam se oduzima 15% zemlje. Trebalo je da se organizuju protesti mnogo pre 17. februara u vidu raznih mitinga, a ne huliganstvo. Tako bismo svetu stavili do znanja da ne damo ono sto je nase, da mozemo svi zajedno da se ujedinimo ali na jedan kulturan nacin.

Ovo sto je sad ucinjeno, nema ni jedne pozitivne posledice. Sta, spaljena je ambasada i oni su se uplaisili mozda? Boli njih kita za ambasadu u Srbiji, sada ce samo da nas jasu jedno 5x vise nego do sada.

Ne daj Boze samo da ispadne rat, nadam se da ce se ovo zavrsiti na miran nacin, mada kako se situacija sirom sveta mnooogo upalila, moze ispasti svasta. Sad
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od Rascanin Ned 24 Feb - 0:33

Paki ne brini se nece biti rata,namamo mi sa cime da ratujemo.Nasi vojnici sluze babe i sluze vojsku civilno,mnogo im je tesko.....Mogu samo da nas uniste a mi..
Rascanin
Rascanin
Povremeni clan
Povremeni clan

Broj poruka : 76
Godina : 33
Mood : Happy
Datum upisa : 21.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od Jamiroquai Ned 24 Feb - 0:56

hatebreeder ::To nema veze ni sa Srpskim narodom ni sa Kosovom, mrtvi materijalisti...
Ali shvatite da od tih 500 000(minimum) ljudi koji su bili na ulicama BGa, dobar deo njih bio je tu samo, i SAMO da bi KRAO i razbijao, logichno je da cesh u svakoj grupi od 100 choveka da nadjesh miimum 1 budalu, a sad vi izrachunajte u 500 000 ljudi koliko ima budala??? To je chinjenica i to je normalno! I plus uglavnom su krali oni koji se uopshte nisu ni pojavili na mitingu...tako da nema to veze sa patriotizmom, to je MATERIJALIZAM, veliko zlo... ZA paljenje Ambasada i ostalih drzavnih institucija podelio bih medalje, porodici izgorelog dechka poslao bi orden, majke mi, ali ovim kravetinama sa snimka bi poslao raciju na gajbu, pa zaplen svega shto je ukradeno, pa bi im plus i pljesnuo neke astronomske kazne, da ne mogu da se oporave...kao "pa svi su krali, nismo mi jedine" e pa vas smo uhvatili...ZA PRIMER BRE!

ZIVELA NACIONALNA REVOLUCIJA !
KOSOVO JE SRBIJA, SRBIJA SRBIMA!
ZIVELA SRBIJA!

Fin post Wink

Ajd i nešto od mene...

Nama nije otkinuto 15 % teritorije, mi smo to izgubili pre 8 godina. Kosovo predstavlja nešto mnogo više.
Kosovo je oduvek bilo srpsko ! Pa pobogu o tome su naši očevi, dedovi, predaci slušali od njihovih predaka, za to su se borili i zalagali naši najrođeniji, o tome su generacije učile o školama ! Naši predaci su pričali i pesme pevali o slavnim bitkama koje su se događale BAŠ na srpskoj zemlji. Naši Despoti, Prinčevi, Kraljevi ( i Car Lazar naravno) su stvarali srpsku istoriju dole ! Slavna srpska vojska je ginula sa razlogom, mladići su branili ono o čemu su slušali celo detinjstvo i na šta su bili ponosni !

Ja znam ko sam, i na to sam ponosan. Uvek ću to moći da kažem ma gde bio i u čijem prisustvu ! Ma koliko neko pljuvao i gazio našu istoriju, uvek ću je braniti jer znam koliko su naši predaci uradili za nas. Iako Srbija više ne ide napred, iako nacije kao USA kontrolišu svoje marionete čineći samo štetu i nanoseći bol Srbima, uvek ću biti ponosan i na sav glas ću reći da sam SRBIN. Jer, iako mnogi ne shvataju Srbija je nekada bila vele sila, i to baš zbog pametnih, hrabrih, srčanih ljudi koji su nas vodili kroz najteže periode naše istorije. Uvek ću to znati, jer i sada, posle toliko vekova, ta ista krv teče našim venama i kad tad ćemo se vratiti tamo gde zaslužujemo. Doći će i to vreme kada državom neće upravljati organizovani kriminal, već će na vlast doći dovoljno moćni i poštovani ljudi koji će se svim snagama zalagati da se Srbija vrati na pravi put. Ja ću to vreme čekati, i ako bude trebalo daću svoj život da se cilj dostigne. Jer isto tako znam da će posle mene doći oni koji će misliti isto kao i ja, i kojima će Srbija uvek biti u srcu, ma kakvo stanje u njoj bilo.
Jamiroquai
Jamiroquai
Moderator
Moderator

Broj poruka : 289
Godina : 35
Location : U srcima mnogih žena...
Mood : Cool, as always...
Datum upisa : 06.09.2007

http://www.fm-serbia.net

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od Jamiroquai Ned 24 Feb - 1:00

A za one dve...Krale su kao i ostali. Devojka nema pare, a radi kao plesačica na splavu. Ima tet od 70 evra iznad dupeta a nema pare ? Pa srećo, izgleda da si se malo preračunala.
Jamiroquai
Jamiroquai
Moderator
Moderator

Broj poruka : 289
Godina : 35
Location : U srcima mnogih žena...
Mood : Cool, as always...
Datum upisa : 06.09.2007

http://www.fm-serbia.net

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od Holsten Ned 24 Feb - 1:14

Bre, mislim da vecina odavde zna koliko je meni zhao shto smo izgubili Kosovo, a josh vishe mi je zhao ljudi koji su se probudili jednog jutra i vishe nisu bili u svojoj zemlji!
Ove kravetine necu ni da komentarishem, samo kazhem da bih ih obe razapeo na Terazije, za primer drugima!
Shto se tiche paljenja ambasada, ne podrzhavam to, i iskreno, ne bih ih palio da sam bio tamo, ali mi ja neizmerno drago! Kad vec ne mozhemo da im uzmemo Texas, Kaliforniju ili Miami, daj bar da unishtimo ono shto mozhemo! Oni nas jebali u zdrav mozak '94, '99 i svaki Bozhiji dan posle 2003. i ubistva Djindjica. Iskreno, smatram da je Amerika jedno veliko zlo ovog sveta i da bi svet bio lepshe mesto za zhivot bez njih!!!
A ovo shto se trenutno deshava na Kosovu......sve je to uvod u rat! Pazite shta vam kazhem! Ovo nece da prodje bez sukoba, jer shto bi Rusi poslali 200 specijalaca na Kosovo, plus, 400 pripadnika nashe zhandarmerije je na granici, nacionalan garda u Nishu, SAJ i ostali policijski odredi u Kragujevcu!!!????? Na shta vam to lichi????? Plus, Rusi prete NATO-u da ce primeniti oruzhanu silu ukoliko ovi nastave da se meshaju u politiku!!!!
Holsten
Holsten
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 550
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : Football Manager, Music
Datum upisa : 15.08.2007

http://www.fm-serbia.net

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od Pakitoza Ned 24 Feb - 1:16

Daleko bilo...
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od Jamiroquai Ned 24 Feb - 1:21

Koji bre SAJ u Kragujevcu ? xD

Ko zna kako se situacija odvija trenutno, tj nemamo nikakvih pouzdanih informacija. Rusiju više brine okupljanje vojnih snaga blizu njihove granice kao što je i rekao njihov izaslanik u UN-u. Njih takođe više brine, ''neutralnost'' KFORA u svemu ovome. Rusija je svoje jedinice iz KFORA povukla još odavno, pa se zato i vraćaju. A da ne pominjem koliko su tek zabrinuti zbog NATO baza koji će nicati po Kosovu...

I ko zna šta sve još stoji iza ovoga. Tajne su uvek postojale, uvek će ih i biti i ko zna koliko nikada nije ni otkriveno...Tako da je ova rasprava o mogućem ratu uzaludna. Niko odavde ne može dobiti neke bitnije informacije...
Jamiroquai
Jamiroquai
Moderator
Moderator

Broj poruka : 289
Godina : 35
Location : U srcima mnogih žena...
Mood : Cool, as always...
Datum upisa : 06.09.2007

http://www.fm-serbia.net

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od Holsten Ned 24 Feb - 1:25

Naravno da ne mozhe, ali ja kazhem shta sam chuo na vestima i chitao u novinama!!!! Ne kazhem da mi je Shutanovac poslao sms sa informacijama!!!!!
Holsten
Holsten
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 550
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : Football Manager, Music
Datum upisa : 15.08.2007

http://www.fm-serbia.net

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od Jamiroquai Ned 24 Feb - 1:31

Isto zamazivanje očiju je bilo za vreme Miloševića, samo sada ove laži više odgovaraju masi.
Jamiroquai
Jamiroquai
Moderator
Moderator

Broj poruka : 289
Godina : 35
Location : U srcima mnogih žena...
Mood : Cool, as always...
Datum upisa : 06.09.2007

http://www.fm-serbia.net

Nazad na vrh Ići dole

Bruka nevidjena Empty Re: Bruka nevidjena

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu