CREEPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem.

+4
Munja
jox
kraljica
...
8 posters

Ići dole

Da li je tata koji je prodao sinovljev poklon kreten ili nije?

Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. I_vote_lcap11%Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. I_vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. I_vote_lcap11%Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. I_vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. I_vote_lcap56%Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. I_vote_rcap 56% 
[ 5 ]
Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. I_vote_lcap22%Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. I_vote_rcap 22% 
[ 2 ]
 
Ukupno Glasova : 9
 
 

Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. Empty Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem.

Počalji od ... Ned 23 Dec - 21:46

Anketa je u vezi sa onom temom,a na zahtev odredjenih chlanova.. Very Happy
...
...
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 562
Godina : 33
Location : zajechar
Mood : CS 1.6 :P
Datum upisa : 11.09.2007

http://th3zone.com

Nazad na vrh Ići dole

Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. Empty Re: Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem.

Počalji od kraljica Ned 23 Dec - 21:52

glasah Very Happy
kraljica
kraljica
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1587
Godina : 32
Location : avnoj centar sveta
Mood : just to be with you is having the best day of my life
Datum upisa : 17.08.2007

http://www.kosarka-online.com

Nazad na vrh Ići dole

Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. Empty Re: Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem.

Počalji od jox Ned 23 Dec - 22:04

i ja glasah... najvishe mi se svidja poslednji ponudjeni glas ali ne... Very Happy
jox
jox
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1847
Godina : 31
Location : srce kanade! :P:P
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. Empty Re: Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem.

Počalji od Munja Ned 23 Dec - 22:09

E kad bi mogli da se daju minus glasovi. Pa odma da ide za poslednji predlog, haha...
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 34
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. Empty Re: Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem.

Počalji od jox Ned 23 Dec - 22:12

mogu samo da predpostavim ko je glasao za poslednji predlog...narcis ostaje narcis Very Happy
jox
jox
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1847
Godina : 31
Location : srce kanade! :P:P
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. Empty Re: Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem.

Počalji od kraljica Ned 23 Dec - 23:05

ja sam.
kraljica
kraljica
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1587
Godina : 32
Location : avnoj centar sveta
Mood : just to be with you is having the best day of my life
Datum upisa : 17.08.2007

http://www.kosarka-online.com

Nazad na vrh Ići dole

Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. Empty Re: Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem.

Počalji od Djuka Ned 23 Dec - 23:24

kakav inteligentan poll Very Happy:D
Djuka
Djuka
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 662
Godina : 34
Location : Avnoj
Mood : chaj & limun :)
Datum upisa : 18.08.2007

http://www.myspace.com/djukavnoj

Nazad na vrh Ići dole

Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. Empty Re: Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem.

Počalji od Pakitoza Ned 23 Dec - 23:34

Brate, zasto su svi Amerikanci i njima slicni kreteni? Cemu taj univerzalno negativni sud? Ja bas imam misljenje da su Amerikanci pametni i prakticni. Wink
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. Empty Re: Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem.

Počalji od ...SmajLiii... Pon 24 Dec - 0:26

djole je car






inace, nigde ne pise da je dete narkoman.. mislim, nisam ja za duvanje, ali bas ne mozemo da kazemo da je narkoman, jer ne pise koliko je puta koristio marihuanu, niti pise sta je otac uradio po tom pitanju.. mozda ga je propisno kaznio ili sta vec moze da uradi po tom pitanju.. mislim da je poenta price bila kako je covek zaradio pare, pa verovatno zato nije pricao da li je i koje sankcije preduzeo da bi sina izbavio iz carstva narkotika..
(filozof u meni se probudio:))
...SmajLiii...
...SmajLiii...
Admin
Admin

Broj poruka : 1125
Godina : 34
Location : Iza 7 reka, gora, planina i mora...
Mood : Smile always! ;)
Datum upisa : 15.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. Empty Re: Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem.

Počalji od Rascanin Pon 24 Dec - 2:10

Ja znam ko je Djoletu dao glas...ha,ha
Rascanin
Rascanin
Povremeni clan
Povremeni clan

Broj poruka : 76
Godina : 33
Mood : Happy
Datum upisa : 21.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. Empty Re: Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem.

Počalji od Rascanin Pon 24 Dec - 2:11

Pakitoza ::Brate, zasto su svi Amerikanci i njima slicni kreteni? Cemu taj univerzalno negativni sud? Ja bas imam misljenje da su Amerikanci pametni i prakticni. Wink


Vidi se ko je ucio filozofiju.....
Rascanin
Rascanin
Povremeni clan
Povremeni clan

Broj poruka : 76
Godina : 33
Mood : Happy
Datum upisa : 21.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. Empty Re: Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem.

Počalji od Munja Pon 24 Dec - 16:14

Paki i Ceca su postali opasni filozofi, upali pod razrednin uticaj...haha
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 34
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. Empty Re: Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem.

Počalji od ... Pon 24 Dec - 17:29

Pakitoza ::Brate, zasto su svi Amerikanci i njima slicni kreteni? Cemu taj univerzalno negativni sud? Ja bas imam misljenje da su Amerikanci pametni i prakticni. Wink

ne,pogreshno si me shvatio,ja ne mislim da su oni glupi,a da smo mi najpametniji i da imamo najtezhe i najbolje shkole na svetu,bash sam suprotnog mishljenja,ali da imaju kretenski mentalitet-imaju..
...
...
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 562
Godina : 33
Location : zajechar
Mood : CS 1.6 :P
Datum upisa : 11.09.2007

http://th3zone.com

Nazad na vrh Ići dole

Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem. Empty Re: Anketa u vezi sa prodajom poklona i nenadanim obogacivanjem.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu