CREEPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crnogorsko primorje :(

5 posters

Ići dole

Crnogorsko primorje :( Empty Crnogorsko primorje :(

Počalji od Pakitoza Pet 17 Avg - 21:48

Vreme: Sadašnje
Mesto: Crnogorska plaža
Istinitost: 100% (iz prve ruke)

Prevareni turista dolazi na plažu na kojoj se izdaju ležaljke (4 EUR/dan) i suncobrani (3 EUR/dan). Donosi svoj suncobran, zabada ga u pesak i kulira. Posle manje od 3 minuta dotrčava crnogorski turistički (ne)radnik

- Turistički (ne)radnik - Gospodine morate da platite za suncobran na ovoj plaži !
- Prevareni turista - Šta da Vam platim kad je ovo moj suncobran ?!
- Turistički (ne)radnik - Ja se stvarno izvinjavam, nemojte se ljutiti na mene, ja sam samo običan radnik, radim kako mi se kaže, ali Vi morate platiti istu cenu bez obzira da li koristite svoj ili naš suncobran
- Prevareni turista - (Malo umiren izvinjavanjem turističkog (ne)radnika, gleda velike suncobrane koji se iznajmljuju, i upoređuje sa svojm malim suncobranom koji je kupio kod kineza, pa kaže) - Pa dobro, ako već moram da platim istu cenu, sklopiću ovaj svoj suncobran, a Vi mi donesite jedan vaš suncobran koji iznajmljujete.
- Turistički (ne)radnik - Žao mi je, trenutno smo iznajmili sve suncobrane, nijedan nije na raspolaganju, moraćete da platite za korišćenje ovog Vašeg.

Izvor: Elitesecuruty forum

Ovo je strasno! Totalno strasno sta se radi na crnogorskim plazama.


Ma sad po istoj ceni mozes otici u Grcku! Kakva Crna Gora.
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Crnogorsko primorje :( Empty Re: Crnogorsko primorje :(

Počalji od Holsten Pet 17 Avg - 22:00

haahahahaha! Kakvi debili, i posle shto ih ljudi ne vole!
Holsten
Holsten
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 550
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : Football Manager, Music
Datum upisa : 15.08.2007

http://www.fm-serbia.net

Nazad na vrh Ići dole

Crnogorsko primorje :( Empty Re: Crnogorsko primorje :(

Počalji od ...SmajLiii... Sub 18 Avg - 15:33

ma crnogorci su sranje! Ja se izvinjavam ako ovde ima nekog crnogorskog porekla, ali ja ih stvarno ne gotivim!!
ali sad, stvarno postoje plaze na kojima se iznajmljuju suncobrani i tu ne mogu da dolaze ljudi sa svojim suncobranima. svuda je tako. ali sad, ovaj radnik je trebalo da mu kaze da ne moze da bude na toj plazi, a ne da mu trazi pare za sopstveni suncobran!
...SmajLiii...
...SmajLiii...
Admin
Admin

Broj poruka : 1125
Godina : 34
Location : Iza 7 reka, gora, planina i mora...
Mood : Smile always! ;)
Datum upisa : 15.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Crnogorsko primorje :( Empty Re: Crnogorsko primorje :(

Počalji od Rascanin Pet 21 Sep - 17:48

Svuda ima privatnih plaza pa cak i u Grckoj u kojoj se sam ulazak placa a kamoli suncobrani.To su privatne plaze i tu moras da platis i mesto ako neces imas slobodan deo gde se kupa ostatak(a ima ih verujte mi mnogo)....
Rascanin
Rascanin
Povremeni clan
Povremeni clan

Broj poruka : 76
Godina : 33
Mood : Happy
Datum upisa : 21.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Crnogorsko primorje :( Empty Re: Crnogorsko primorje :(

Počalji od Munja Pet 21 Sep - 20:15

Rascanin ::Svuda ima privatnih plaza pa cak i u Grckoj u kojoj se sam ulazak placa a kamoli suncobrani.To su privatne plaze i tu moras da platis i mesto ako neces imas slobodan deo gde se kupa ostatak(a ima ih verujte mi mnogo)....

De bre...
U Grchkoj se nigde ne naplacuju suncobrani. Postoje privatne plazhe gde se placa ulaz samo, a lezhaljke su dzabe kad naruchish pice. Ali, mnogo vishe ima slobodnih plaza gde mozhesh da se rashirish ko chovek, nishta se ne placa, stavish stvari gde ocesh.
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Crnogorsko primorje :( Empty Re: Crnogorsko primorje :(

Počalji od Pakitoza Pet 21 Sep - 20:49

Rascanin ::Svuda ima privatnih plaza pa cak i u Grckoj u kojoj se sam ulazak placa a kamoli suncobrani.To su privatne plaze i tu moras da platis i mesto ako neces imas slobodan deo gde se kupa ostatak(a ima ih verujte mi mnogo)....

Polako samo, koliko ja vidim oni ce sve zivo da prodaju strancima, pa ce i ti ljudi koji zive tamo poceti da placaju boravak na plazi. Razz
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Crnogorsko primorje :( Empty Re: Crnogorsko primorje :(

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu