CREEPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svi su na moru - sem vas

2 posters

Ići dole

Svi su na moru - sem vas Empty Svi su na moru - sem vas

Počalji od Holsten Pet 17 Avg - 3:54

Letnji raspust bi trebalo da je nešto super, i često i jeste, ali se mogu desiti i situacije koje vas u velikoj meri "izbedače". Na primer, u nekom trenutku se potrefi da su svi na moru ili selu ili planini ili gde već, samo se vi topite na usijanom asfaltu.

Nije nimalo zabavno kada ne možete da se družite sa svojom ekipom, osim putem SMS porukica (ako nisu suviše zauzeti ludim provodom da bi vam pisali), ali to nije razlog ni za depresiju. Postoje stvari koje možete da radite i bez njih - čitava gomila stvari koju možete obaviti dok oni nisu tu.

Pre svega, mislimo na sve ono što biste rado uradili, ali za to nikad ne nađete vremena jer je zabavnije biti s prijateljima. Možete ponovo iščitati sve omiljene knjige, pogledati sve epizode omiljene serije, potpuno preurediti svoju sobu, iz početka preći omiljenu igru... A možete se upustiti i u solo skitanje po sopstvenom gradu, možda i otkriti nešto zanimljivo za šta ranije niste znali, pa kasnije to podeliti s društvom. Možda u toj skitnji upoznate i neke nove ljude, ko zna? Trebalo bi i da postoji mogućnost da se upišete u neki sportski klub (i tu biste mogli sresti interesantne ljude, i to one koje zanima isti sport kao i vas), ili na neki letnji kurs - sportovi su uvek korisni, a na kursu biste mogli da naučite nešto zanimljivo i, opet, da upoznate nove ljude sa sličnim interesovanjima.

Ono što još možete da učinite jeste da potražite neki sezonski poslić. To će vam i te kako pomoći da utrošite vreme do povratka prijatelja, plus ćete nešto i zaraditi i steći novo iskustvo (i to iskustvo koje vam kasnije može pomoći u nalaženju novog izvora zarade).

Za šta god da se opredelite, to što ćete jedno kraće vreme biti odvojeni od prijatelja nije nikakva tragedija - uvek je moguće naći nešto zanimljivo da se radi, plus ćete tako i vi imati šta interesantno da ispričate ekipi kad ih vidite, umesto da samo ćutite i slušate njih jer ste se sve vreme dosađivali, pa nemate šta da im kažete.
Holsten
Holsten
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 550
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : Football Manager, Music
Datum upisa : 15.08.2007

http://www.fm-serbia.net

Nazad na vrh Ići dole

Svi su na moru - sem vas Empty Re: Svi su na moru - sem vas

Počalji od Nevenci Uto 21 Avg - 21:11

Bila sam u toj situaciji..da su mi skoro svi prijatelji bili na moru,i bilo mi je prilicno dosadno:Vrijeme sam gubila uz TV ili sa preostalim komsijama,uglavnom nije bas dugo potrajalo Very Happy
Nevenci
Nevenci
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1473
Godina : 34
Datum upisa : 21.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu