CREEPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragedija na Popovoj

+2
*MuWiCa*
Munja
6 posters

Ići dole

Tragedija na Popovoj Empty Tragedija na Popovoj

Počalji od Munja Sre 23 Apr - 16:26

ZAJEČAR - Aleksandar - Saša Živanović (15), učenik osmog razreda škole „Ljuba Nešić“, utopio se u noći između ponedeljka i utorka kod brane Popova plaža u Zaječaru kada je skočio u Timok da uhvati loptu.

Saša je sa dvojicom drugova igrao fudbal na obali reke, ali je lopta upala u vodu. Dečak je skinuo odelo, ušao u vodu i zaplivao, ali su ga brzaci povukli. Sašini drugovi pozvali su policiju. Njegovo telo vatrogasci su izvukli četrdesetak minuta kasnije, sto metara nizvodno od brane.
U kući Saše Živanovića suze i neverica. Majka Olgica jecajući doziva Sašu, grli njegovu fotografiju.
- Za plakatu smo uzeli fotografiju iz njegovog mobilnog... A telefon mu je sada u džepu, sa njim u sanduku. Rođendan mu je bio 14. marta, a sada se spremao za malu maturu. Evo, još malo pa počinje druga đačka smena, hajde, sine, u školu... A sve mislim da mu nije hladno tamo u kapeli... - oplakuje majka sina.
Otac Aleksa nema snage da priča, mlađa sestra Milica plače. Starija sestra Sanja, međutim, kaže da želi da sazna kako je stradao njen brat.
- Čuvar je gledao kako mi se brat davi. Nije skočio za njim, a da li bi skočio da je umiralo njegovo dete? - kaže Sanja, zastaje i počinje da jeca.
Obale Timoka na Popovoj plaži noću čuva radnik jednog privatnog obezbeđenja upravo zbog mogućnosti nesreća. Tragične noći tu se zatekao i radnik „Timočke krajine“ zadužen za uređenje plaže. Šta se dogodilo u noći kada se udavio Saša Živanović, od njih nismo mogli da saznamo, jer „pravilo firmi ne dozvoljava izjave za medije“. Nezvanično nam je rečeno da je njihov radnik pokušavao da spreči dečaka da uđe u vodu. U firmi tvrde da je radnik hteo da skoči za dečakom, ali je morao da spreči njegove drugove da uđu u vodu.
- S mojim bratom bili su i njegovi najbolji drugovi Milan i Buca. Oni su nam sve ispričali. Kada je Saša počeo da se skida, kazali su mu da ne ide u vodu. Onda je naišao jedan od čuvara i posavetovao Sašu da loptu sačeka malo nizvodno. Saša je doplivao do lopte, uhvatio je i počeo da pliva ka obali, a onda najednom potonuo i više ga nije bilo - tvrdi Sanja.
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tragedija na Popovoj Empty Re: Tragedija na Popovoj

Počalji od *MuWiCa* Sre 23 Apr - 16:41

Jao bozhe nemogu da verujem... Dechak 15 godina... Strashno! Samo to mogu da kazhem...
*MuWiCa*
*MuWiCa*
Creepy
Creepy

Broj poruka : 178
Godina : 29
Mood : Nepotroshi ni 5 minuta svog zhivota razmishljajuci o tome shta drugi misle o tebi...
Datum upisa : 02.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tragedija na Popovoj Empty Re: Tragedija na Popovoj

Počalji od jox Sre 23 Apr - 17:06

novine su ovo malo nakitile, koliko ja znam, a chula sam poverljivih izvora, nije bilo tako...
u svakom sluchaju mnogo mi je krivo, znala sam dechka... mada, ko god da je poginuo bilo bi zalosno.
jox
jox
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1847
Godina : 31
Location : srce kanade! :P:P
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tragedija na Popovoj Empty Re: Tragedija na Popovoj

Počalji od ChildInTime Sre 23 Apr - 17:34

Trebali ste da mu vidite mamu....Užas.....
ChildInTime
ChildInTime
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 643
Godina : 32
Location : center
Mood : ;-)
Datum upisa : 27.12.2007

http://ww.mojmalikutak.blogspot.com

Nazad na vrh Ići dole

Tragedija na Popovoj Empty Re: Tragedija na Popovoj

Počalji od Pakitoza Sre 23 Apr - 17:54

Bas zato nismo ni trebali da vidimo..Sad

Zao mi je zbog svega toga. Sad
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tragedija na Popovoj Empty Re: Tragedija na Popovoj

Počalji od hatebreeder Sre 23 Apr - 23:11

Neka mu je laka zemlja...Sad najveca beda kad ovako mladi ljudi odlaze...Sad


R . I . P.
hatebreeder
hatebreeder
MH Member
MH Member

Broj poruka : 457
Godina : 33
Location : Behind Enemy Lines!
Mood : pro. MH Drummer!
Datum upisa : 16.08.2007

http://www.rasonalisti.net

Nazad na vrh Ići dole

Tragedija na Popovoj Empty Re: Tragedija na Popovoj

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu