CREEPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poginulo troje učesnika VB-a

+5
Smek
Nevenci
...
Munja
...SmajLiii...
9 posters

Ići dole

Poginulo troje učesnika VB-a Empty Poginulo troje učesnika VB-a

Počalji od ...SmajLiii... Sub 29 Dec - 13:27

Poginulo troje učesnika VB-a
29. decembar 2007. | 09:44 -> 11:16 | Izvor: B92
Beograd -- U saobraćajnoj nesreći koja se noćas dogodila na putu Obrenovac-Šabac poginuli Stevan Zečević, Zorica Lazić i Elmir Kuduzović.

Nesreća se dogodila na šabačkom putu u naselju Ušće, kada je automobil kojim je upravljao Elmir Kuduzović, sleteo sa puta zbog neprilagođene brzine izletelo iz jedne krivine, prevrnulo se na krov i sletelo u rečicu Vukodraž, nekoliko kilometara posle termoelektrane "Nikole Tesla".

Vladimir Sarić, četvrta osoba koja se nalazila u automobilu i sedela na suvozačevom mestu, uspeo je da se izvuče iz automobila i zatraži pomoć od čuvara voćnjaka Nikole Negran, jedinog očevica te tragedije.

"Izašao sam na kapiju, kad čujem neko viče u pomoć, pošao sam tamo da vidim. Prišao mi je momak, rekao je da pomognem, ima troje u vodi. Dovedem čoveka u portirnicu, dam mu ćebe, onda smo zvali miliciju", rekao je Negran za B92.

Sudeći po tragovima kočenja, a kako je za B92 potvrdila obrenovačka saobraćajna policija, Kuduzović je u krivini na kojoj je bilo dosta leda, umesto da uspori, dodao gas i tako u potpunosti izgubio kontrolu na automobilom sitroen C4.

Ispred sitroena, u drugom vozilu, su putovale takođe bivše ukućanke Velikog Brata, Tanja Obradović i Jelena Žeželj. Tek kada su prešle most, primetile su da nešto nije u redu i vratile se nazad.

Prema nepotvrđenim informacijama, automobil u kome su poginuli ukućani VB-a je iz Beograda vozio Vladimir Sarić, a u Obrenovcu je za upravljač seo Kuduzović.

Kako B92 nezvanično saznaje, ukućani Velikog brata kretali su se šabačkim putem brzinom većom od 120 km/h. Za sada još uvek niko iz saobraćajne policije nije mogao da potvrdi da li je vozač bio u alkoholisanom stanju.

Stevan Zečević (rođen 1983, živeo u Novom Sadu), Zorica Lazić (1983, Zemun) i Elmir Kuduzović (1981, Tuzla) su učestvovali u ovogodišnjem izdanju TV reality show programa "Veliki brat", koji se emituje na televiziji B92.

...SmajLiii...
...SmajLiii...
Admin
Admin

Broj poruka : 1125
Godina : 34
Location : Iza 7 reka, gora, planina i mora...
Mood : Smile always! ;)
Datum upisa : 15.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poginulo troje učesnika VB-a Empty Re: Poginulo troje učesnika VB-a

Počalji od Munja Sub 29 Dec - 13:53

Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata"
Subota, 29. decembar 2007. 09:44

Stevan Zečević Zeka, Zorica Lazić i Elmir Kuduzović, bivši učesnici serijala Veliki Brat poginuli su oko ponoći u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu Obrenovac - Šabac, kod mesta Ušće nedaleko od termoelektrane "Nikola Tesla", prenose beogradski mediji.

U kolima je sa njima bio još jedan mladić koji je preživeo nakon što je crveni "sitroen C4" kojim je upravljao Elmir sleteo sa puta zbog neprilagodjene brzine i završio u reci Vukodraž koja se uliva u Savu.

Bivši ukućani serijala Veliki Brat krenuli su u Loznicu gde su trebali da se nadju na žurci. U Loznici ih je čekao bivši ukućanin, Užičanin Danilo Tomić, dok su u drugim kolima bili, takodje, bivši ukućani Jelena Žeželj, Tanja Obradović i Tanjina sestra Ivana.

Po Elmira, Stevana i Zoricu došao je mladić koji je trebao da ih odveze u Loznicu. Neposredno pre nesreće Elmir se zamenio s vozačem koji je prešao na suvozačko mesto.

"Blic" nezvanično saznaje da je vozilo zbog neprilagodjene brzine izletelo iz jedne krivine i sletelo u reku Vukodraž kod naselja Ušće, nekoliko kilometara posle termoelektrane "Nikole Tesla".

Nekoliko kilometara pre mesta nesreće, vozilo kojim je upravljao Elmir preteklo je "golf" u kojem su se nalazile Jelena i Tanja koja ih je zvala pet minuta pre nesreće da im kaže da uspore.

Nekoliko minuta potom, zbog neprilagodjene brzine "sitroen" je izleteo iz krivine, prevrnuo se na krov i završio u reci. Tokom prevrtanja, suvozač je ispao iz autmobila.

Nakon desetak predjenih kilometara vozač "golfa" ih je pozvao da vide gde se nalaze, ali kako oni nisu bili dostupni, odmah je krenuo nazad. Kod naselja Ušće zatekao je stravičan prizor. Vozilo u kome su bili njihovi prijatelji bilo je u reci. Videli su crveni "sitroen" u kanalu i preživelog mladića na obali.

Oni su odmah pozvali Hitnu pomoć, koja je na mesto nesreće došla posle 15 minuta. Suvozača ekipa Hitne pomoći odmah je odvezla u beogradski urgentni centar.

Za to vreme vatrogasci i policajci počeli su da vade vozilo iz kanala, za šta im je trebalo dva sata.

"Ne znam šta se dešava... izvlače ih iz vode", kroz suze i grcaje je pokušavala da izgovori Jelena Žeželj.

Kada je videla šta se desilo, Tanja je pokušala da skoči u ledenu vodu kako bi im pomogla, ali su je prisutni sprečili. Vidno potreseni Danilo, Tanja i Jelena su od tuge pali u nesvest, a Hitna pomoć je brzo stigla i dala im lekove za smirenje.

"Tri lica su poginula, a jedno je preživelo. To je sve što mogu trenutno da vam kažem", rekao je jedan od policajaca sa uvidjaja koji je počeo odmah nakon što je "sitroen" izvadjen iz reke.

Za sada se ne zna da li će rijaliti-šou Veliki Brat biti nastavljen. Za verovati je da će producentska kuća "Emotion" odlučiti da prekine serijal.

(MONDO)
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poginulo troje učesnika VB-a Empty Re: Poginulo troje učesnika VB-a

Počalji od Munja Sub 29 Dec - 13:57

Na forumu potpisuju peticije za prekidanje show-a. Najverovatnije nishta od docheka Nove Godine.
Shteta taman su postali poznati, i umesto da iskoriste to oni odoshe...

https://www.youtube.com/watch?v=NoYqOuu0r7A

Evo klipa u njihovu chast.
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poginulo troje učesnika VB-a Empty Re: Poginulo troje učesnika VB-a

Počalji od ... Sub 29 Dec - 14:15

e jebem mu boga..
...
...
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 562
Godina : 33
Location : zajechar
Mood : CS 1.6 :P
Datum upisa : 11.09.2007

http://th3zone.com

Nazad na vrh Ići dole

Poginulo troje učesnika VB-a Empty Re: Poginulo troje učesnika VB-a

Počalji od Nevenci Sub 29 Dec - 14:23

o kuku jada..meni jutros rekla drugarica,ali nije mi rekla za elmira..
Nevenci
Nevenci
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1473
Godina : 34
Datum upisa : 21.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poginulo troje učesnika VB-a Empty Re: Poginulo troje učesnika VB-a

Počalji od Smek Sub 29 Dec - 14:58

To nije istina, mislim na ovome svetu sto se desava to nije istina.... salim se


R.I.P.
Smek
Smek
Moderator
Moderator

Broj poruka : 306
Godina : 33
Location : VlashkA MaLa
Mood : wtf?
Datum upisa : 18.09.2007

http://www.manutd-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Poginulo troje učesnika VB-a Empty Re: Poginulo troje učesnika VB-a

Počalji od Jamiroquai Sub 29 Dec - 15:30

Videh...Malo me je iznerviralo to njihovo ''veličanje'', tj. ljudi često umiru u saobraćajkama pa se ne diže tolika galama oko toga, a sada su poginuli bivši učesnici velikog brata i odjednom ''cela'' država tuguje. Ponavlja se slučaj Toše Proeskog, iako je on za razliku od ovih postigao nešto i bio priznati umetnik...

Da ne dođe do zabune, ne mislim ništa loše o njima i slično...Neka im je laka crna zemlja...
Jamiroquai
Jamiroquai
Moderator
Moderator

Broj poruka : 289
Godina : 35
Location : U srcima mnogih žena...
Mood : Cool, as always...
Datum upisa : 06.09.2007

http://www.fm-serbia.net

Nazad na vrh Ići dole

Poginulo troje učesnika VB-a Empty Re: Poginulo troje učesnika VB-a

Počalji od Pakitoza Sub 29 Dec - 15:53

Bedak...Vlado, to sto si rekao je tacno, medjutim kad nekog ne poznajes, onda ne moze ni da ti bude zao, a ove likove smo koliko toliko upoznali, i onda se malo zapitas kad cujes da vise nisu medju zivima....

R.I.P.
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Poginulo troje učesnika VB-a Empty Re: Poginulo troje učesnika VB-a

Počalji od Munja Sub 29 Dec - 17:01

OBAVEŠTENJE

Zbog tragične pogibije bivših ukućana Velikog Brata, Stevana Zečevića, Elmira Kuduzovića i Zorice Lazić, B 92 i produkcijska kuća Emotion, odlučili su da obustave ovogodišnji serijal Velikog Brata večeras u 21h.
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poginulo troje učesnika VB-a Empty Re: Poginulo troje učesnika VB-a

Počalji od Pakitoza Sub 29 Dec - 17:14

Nema sta, cela ova sezona je uzas i tako je ostalo i do samog kraja, nece se ni zavrsiti kako treba..Za ovo sad Emotion nije kriv i mogu reci da su doneli zdravu odluku...
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Poginulo troje učesnika VB-a Empty Re: Poginulo troje učesnika VB-a

Počalji od Munja Sub 29 Dec - 17:39

Sezona ce opravdati svoj naziv "ochekuj neochekivano".
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poginulo troje učesnika VB-a Empty Re: Poginulo troje učesnika VB-a

Počalji od Pakitoza Sub 29 Dec - 17:43

Upravo tako.
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Poginulo troje učesnika VB-a Empty Re: Poginulo troje učesnika VB-a

Počalji od jox Sub 29 Dec - 18:09

Jamiroquai ::Videh...Malo me je iznerviralo to njihovo ''veličanje'', tj. ljudi često umiru u saobraćajkama pa se ne diže tolika galama oko toga, a sada su poginuli bivši učesnici velikog brata i odjednom ''cela'' država tuguje. Ponavlja se slučaj Toše Proeskog, iako je on za razliku od ovih postigao nešto i bio priznati umetnik...

Da ne dođe do zabune, ne mislim ništa loše o njima i slično...Neka im je laka crna zemlja...

slazem se potpuno!!! bas bedak za te mlade ljude, meni je isto zao...

R.I,P
jox
jox
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1847
Godina : 31
Location : srce kanade! :P:P
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poginulo troje učesnika VB-a Empty Re: Poginulo troje učesnika VB-a

Počalji od radosh_bre Sub 29 Dec - 18:28

pfff...
radosh_bre
radosh_bre
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1479
Godina : 34
Location : ispod tvog kreveta . . .
Mood : just cheking ...
Datum upisa : 09.09.2007

http://www.myspace.com/radosh_bre

Nazad na vrh Ići dole

Poginulo troje učesnika VB-a Empty Re: Poginulo troje učesnika VB-a

Počalji od ... Sub 29 Dec - 22:07

dobro jel ima neke slike,klipovi?
...
...
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 562
Godina : 33
Location : zajechar
Mood : CS 1.6 :P
Datum upisa : 11.09.2007

http://th3zone.com

Nazad na vrh Ići dole

Poginulo troje učesnika VB-a Empty Re: Poginulo troje učesnika VB-a

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu