CREEPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jelena Karleuša bebi kupila štiklice

+3
Pakitoza
...SmajLiii...
corpse_bride
7 posters

Ići dole

Jelena Karleuša bebi kupila štiklice Empty Jelena Karleuša bebi kupila štiklice

Počalji od corpse_bride Ned 14 Sep - 18:11

elena Karleuša već je kupila svojoj ćerki Atini cipelice sa visokom štiklom, saznaje GAZETA!

Iako beba nema ni deset dana, svoje prve štiklice obuće uskoro, i to dok sa mamom bude pozirala pred fotoaparatom.

- Jelena je rešila da odmah odmalena Atinu poduči svim modnim trendovima! Kako su visoke potpetice jedan od njenih zaštitnih znakova, i njena ćerkica biće odevena u istom stilu. Već je naručila brendirane bebi štiklice iz limitirane kolekcije, i čim stignu, mama i beba moći će da odrade svoj prvi foto-editorijal! - priča dobro obavešteni izvor GAZETE, blizak pevačici i novopečenoj majci, i dodaje da će na ovaj način pevačica sigurno izazvati šok u javnosti.

- Ovde su ljudi navikli da bebe oblače klasično "bebeći", a Karleuša insistira na tome da njeno dete obuče van svih klišea - zaključuje naš sagovornik.
Naravno, budući da je Atina suviše mala da stoji na nogama, na svojim prvim fotografijama ležaće odevena u moderne krpice, a na nogama će imati cipelice sa visokom štiklom. I sama JK potvrdila je pre porođaja da će uskoro ćerkicu obradovati svojim prvim cipelicama.

- Videla sam predivne bebi cipele sa štiklom, a da ne pričam o markiranim haljinicama, koje su fantastične - izjavila je JK za jedan nedeljnik.

Kako će izgledati mala Atina odevena u maminom stilu, videćemo čim se njihove prve zajedničke fotografije pojave u javnosti, što će biti uskoro, budući da je JK u četvrtak napustila porodilište.


Jelena Karleuša bebi kupila štiklice Be16390fee413f723fbccf8970cea79d
corpse_bride
corpse_bride
Creepy
Creepy

Broj poruka : 162
Mood : It's alarming how charming I feel, And so pretty, That I hardly can believe I'm real
Datum upisa : 02.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Karleuša bebi kupila štiklice Empty Re: Jelena Karleuša bebi kupila štiklice

Počalji od ...SmajLiii... Ned 14 Sep - 18:20

jao boze..... mogu samo da kazem JADNO TO DETE!
ja mislim da socijalno treba da joj ga oduzme Smile
...SmajLiii...
...SmajLiii...
Admin
Admin

Broj poruka : 1125
Godina : 34
Location : Iza 7 reka, gora, planina i mora...
Mood : Smile always! ;)
Datum upisa : 15.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Karleuša bebi kupila štiklice Empty Re: Jelena Karleuša bebi kupila štiklice

Počalji od corpse_bride Ned 14 Sep - 19:02

nije iskljuceno da ce se to i desiti...elem,bole me brige,nego videh ovaj naslov u nekom listu na kiosku,pa reko' daj bas da potrazim...a odmah pored je stajao Kurir(ako se ne varam) i naslov KARLEUSA NE DAJE SISU :/
corpse_bride
corpse_bride
Creepy
Creepy

Broj poruka : 162
Mood : It's alarming how charming I feel, And so pretty, That I hardly can believe I'm real
Datum upisa : 02.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Karleuša bebi kupila štiklice Empty Re: Jelena Karleuša bebi kupila štiklice

Počalji od Pakitoza Ned 14 Sep - 19:51

Manite se od tih toalet papir novina...Wink
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Karleuša bebi kupila štiklice Empty Re: Jelena Karleuša bebi kupila štiklice

Počalji od ...SmajLiii... Ned 14 Sep - 20:33

corpse_bride ::a odmah pored je stajao Kurir(ako se ne varam) i naslov KARLEUSA NE DAJE SISU :/

ahahahaha
jao, cime se bavi ovaj narod....
paki, jesu toalet papir novine, ali ne sumnjam da je ova informacija tacna (pogresno sam se izrazila, jer nasa razredna kaze da informacija sama po sebi jeste tacna, ne moze da bude lazna, inace nije informacija, te je "tacna informacija" kao neki pleonazam. cisto da se zna da sam ucila logiku Very Happy )
...SmajLiii...
...SmajLiii...
Admin
Admin

Broj poruka : 1125
Godina : 34
Location : Iza 7 reka, gora, planina i mora...
Mood : Smile always! ;)
Datum upisa : 15.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Karleuša bebi kupila štiklice Empty Re: Jelena Karleuša bebi kupila štiklice

Počalji od jox Ned 14 Sep - 22:49

jbg, to dete na keca nema sretju shto mu je jea keva... shta da se radi... nekome je zivot majka, a nekome matjeha
jox
jox
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1847
Godina : 31
Location : srce kanade! :P:P
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Karleuša bebi kupila štiklice Empty Re: Jelena Karleuša bebi kupila štiklice

Počalji od Administrator Pon 15 Sep - 1:13

ne ne... nekom je život majka, nekom keva kurva...
Administrator
Administrator
Creepy
Creepy

Broj poruka : 222
Mood : my girl wants to: party all the time
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Karleuša bebi kupila štiklice Empty Re: Jelena Karleuša bebi kupila štiklice

Počalji od Munja Pon 15 Sep - 16:10

...SmajLiii... ::
corpse_bride ::a odmah pored je stajao Kurir(ako se ne varam) i naslov KARLEUSA NE DAJE SISU :/

ahahahaha
jao, cime se bavi ovaj narod....
paki, jesu toalet papir novine, ali ne sumnjam da je ova informacija tacna (pogresno sam se izrazila, jer nasa razredna kaze da informacija sama po sebi jeste tacna, ne moze da bude lazna, inace nije informacija, te je "tacna informacija" kao neki pleonazam. cisto da se zna da sam ucila logiku Very Happy )
A iz chije sveske si uchila logiku, a?
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Karleuša bebi kupila štiklice Empty Re: Jelena Karleuša bebi kupila štiklice

Počalji od ...SmajLiii... Pon 15 Sep - 16:19

da naglasim, iz sveske ovde prisutnog gospodina i cenjenog admina Munje sam ucila loguku, i naravno dobila 5! koristim ovu priliku da mu se jos jednom zahvalim na velikodusnosti i ukazanoj pomoci!
Smile
...SmajLiii...
...SmajLiii...
Admin
Admin

Broj poruka : 1125
Godina : 34
Location : Iza 7 reka, gora, planina i mora...
Mood : Smile always! ;)
Datum upisa : 15.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Karleuša bebi kupila štiklice Empty Re: Jelena Karleuša bebi kupila štiklice

Počalji od ChildInTime Pon 15 Sep - 16:59

jadno dete,znači KATASTROFA!!!
ChildInTime
ChildInTime
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 643
Godina : 31
Location : center
Mood : ;-)
Datum upisa : 27.12.2007

http://ww.mojmalikutak.blogspot.com

Nazad na vrh Ići dole

Jelena Karleuša bebi kupila štiklice Empty Re: Jelena Karleuša bebi kupila štiklice

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu