CREEPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karleuša u halterima u Karlovačkoj gimnaziji

+2
jox
Pakitoza
6 posters

Ići dole

Karleuša u halterima u Karlovačkoj gimnaziji Empty Karleuša u halterima u Karlovačkoj gimnaziji

Počalji od Pakitoza Sub 26 Jan - 2:47

Jelena Karleuša, odevena u oskudni crni čipkani veš i haltere, meškolji se po crvenoj posteljini u krevetu postavljenom u Svečanoj sali Karlovačke gimnazije, dok se u pozadini vide oslikani zidovi stari više od sto godina. Provokacija na koju su folk pevačica i njeni producenti izvesno računali snimajući takav spot je upalila, ali ne kako su se nadali: i nastavnici i učenici, te veliki broj Novosađana, zgroženi su ovakvim ruženjem najstarije srpske gimnazije i tvrde da je to ništa drugo do rušenje ugleda škole za malo novca.

Na oglasnoj tabli gimnazije juče je osvanula i peticija sa potpisima skoro svih gimnazijalaca i većine profesora, nadajući se da će njihova zajednička akcija sprečiti emitovanje spota za pesmu „Tihi ubica“ na televizijama. Ali, taj njihov gest očigledno je zaludan, jer se spot već vrti na domaćim televizijama, kao i na HRT-u. Nastavnički kolektiv je, po saznanjima „Blica“, otkrio da je dotični spot snimljen tek kada je za to školi uplaćen novac.
Direktor Karlovačke gimnazije Rade Zejak tvrdi da on nije znao za snimanje spota, niti ga je odobrio, te da je naknadno tražio od producentske kuće „Visual infinity“ da ne objavljuju spot, jer je sniman bez dozvole škole. Iako se među profesorima i učenicima čuje da je snimanje bio isključivi dogovor direktora sa producentskom kućom, Zejak tvrdi da je za sve saznao naknadno.
- Nikada ne bih dozvolio da se takav spot snima u Karlovačkoj gimnaziji. Sve je urađeno mimo mog znanja i standardnih protokola škole. Ekipa je došla uveče, na osnovu usmenog razgovora sa jednim radnikom škole i ostali su u gimnaziji preko noći. Tog dana sam bio na službenom putu u Beogradu i sutradan ujutro sam video kamion natovaren opremom kako izlazi iz dvorišta. Tada sam i saznao šta se desilo prethodne noći - tvrdi Zejak, ne želeći da otkrije identitet zaposlenog kojeg je označio kao odgovornog za ovaj nečuveni dogovor. Nije mogao ni da precizira tačno kada je snimljen spot, ali je naveo da je to bilo u radni dan, uoči Svetog Nikole.
Prema pričama koje se mogu čuti u školi, za snimanje spota gimnazija je dobila 35.000 dinara, ali direktor ne želi da otkrije o kojoj sumi se radi. Samo navodi kako je ekipa ostavila novac radniku sa kojim se dogovorila o snimanju i koji ih je pustio u školu.
Zejak potvrđuje saznanja „Blica“ da su producenti prvo pokušali da snime spot u Zrenjaninskoj gimnaziji, kao i u somborskoj Gradskoj kući, gde su ih odbili, te smatra kako je i to povrda da „niko nikada ne bi mogao da odobri snimanje takvog spota, jer svi prvo traže scenario i kompletan opis snimanja“, pa se i po tome da se ekipi jako žurilo i da stoga stoga nisu ispoštovali procedure.
- Osećam odgovornost i prema kolegama i prema učenicima i izvinjavam im se, a svi imaju negativan komentar o spotu. Mi ćemo u školi raščistiti i isterati stvar do kraja - kaže Zejak, koji napominje da je on profesor muzike koji ume da razlikuje kvalitet od onoga što je deplasirano, te smatra kako je možda ovaj potez ekipe koja je snimala spot pokušaj skretanja medijske pažnje osobe koja je trenutno nema dovoljno.
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

Karleuša u halterima u Karlovačkoj gimnaziji Empty Re: Karleuša u halterima u Karlovačkoj gimnaziji

Počalji od jox Sub 26 Jan - 13:14

chula sam za ovo i nisam mogla da verujem!!! najgore skrnjavljenje nekog spomenika, gore nema!! katastrashno!
jox
jox
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1847
Godina : 31
Location : srce kanade! :P:P
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Karleuša u halterima u Karlovačkoj gimnaziji Empty Re: Karleuša u halterima u Karlovačkoj gimnaziji

Počalji od Munja Sub 26 Jan - 15:09

A ovaj direktor se josh pravi naivan... ma da.
Ova zemlja definitivno propada, mora se brzo reagovati !!!
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Karleuša u halterima u Karlovačkoj gimnaziji Empty Re: Karleuša u halterima u Karlovačkoj gimnaziji

Počalji od ChildInTime Sub 26 Jan - 15:20

jeste bre!Dirokter mora da im je debil!Šta kao nije znao za snimanje?Ma da bre ono oće to tako!Sutra malo!
ChildInTime
ChildInTime
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 643
Godina : 32
Location : center
Mood : ;-)
Datum upisa : 27.12.2007

http://ww.mojmalikutak.blogspot.com

Nazad na vrh Ići dole

Karleuša u halterima u Karlovačkoj gimnaziji Empty Re: Karleuša u halterima u Karlovačkoj gimnaziji

Počalji od ...SmajLiii... Sub 26 Jan - 16:05

i ja iskreno ne verujem da direktor nije znao.. malo mi deluje glupo ta prica.. mislim, svaka njemu cast sto je prof. muzickog, ali sto kaze paki, para vrti gde burgija nece..
to je samo moje misljenje, a ako on nije umesan, izvinjavam se.
stvarno glupost velika!
svi, ali jelena karleusa...
bruka!
...SmajLiii...
...SmajLiii...
Admin
Admin

Broj poruka : 1125
Godina : 34
Location : Iza 7 reka, gora, planina i mora...
Mood : Smile always! ;)
Datum upisa : 15.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Karleuša u halterima u Karlovačkoj gimnaziji Empty Re: Karleuša u halterima u Karlovačkoj gimnaziji

Počalji od Nevenci Sub 26 Jan - 19:28

Heh,svasta...Kao da nije mogla negdje drugo sniati spot,vec u skoli :S nidje vezzeee
Nevenci
Nevenci
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1473
Godina : 34
Datum upisa : 21.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Karleuša u halterima u Karlovačkoj gimnaziji Empty Re: Karleuša u halterima u Karlovačkoj gimnaziji

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu