CREEPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U javnoj kući zatekao svoju suprugu kao kurvu

5 posters

Ići dole

U javnoj kući zatekao svoju suprugu kao kurvu Empty U javnoj kući zatekao svoju suprugu kao kurvu

Počalji od Munja Pet 11 Jan - 1:00

U javnoj kući zatekao svoju suprugu - službenicu

Jedan Poljak je ostao šokiran nakon što je prešavši prag javne kuće u Varšavi među službenicama zatekao i vlastitu suprugu, prenosi poljski tabloid "Super Express".

Ništa manje nije bila iznenađena ni njegova supruga, piše tabloid, kada je shvatila da usluge javne kuće u kojoj radi, traži i njen suprug.

Poljakinja je, naime, da bi zaradila nešto dodatnog novca, suprugu govorila kako radi u jednoj prodavnici u obližnjem gradiću.

"Bio sam zapanjen. Mislio sam da sanjam." - rekao je Poljak za "Super Express". Kako se osećala njegova supruga možemo samo nagađati, pošto tabloid nije preneo i njenu reakciju. Prema informaciji tabloida par je, nakon 14 godina braka, pokrenuo brakorazvodnu parnicu.
 

xaxa, mogu da mislim shta je posle bilo...
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

U javnoj kući zatekao svoju suprugu kao kurvu Empty Re: U javnoj kući zatekao svoju suprugu kao kurvu

Počalji od Pakitoza Pet 11 Jan - 1:06

Koji bedak. Smile
Pakitoza
Pakitoza
Admin
Admin

Broj poruka : 875
Godina : 33
Location : Zajecar
Mood : Okej
Datum upisa : 14.08.2007

http://www.pakito.iz.rs

Nazad na vrh Ići dole

U javnoj kući zatekao svoju suprugu kao kurvu Empty Re: U javnoj kući zatekao svoju suprugu kao kurvu

Počalji od radosh_bre Pet 11 Jan - 15:46

xD
radosh_bre
radosh_bre
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1479
Godina : 33
Location : ispod tvog kreveta . . .
Mood : just cheking ...
Datum upisa : 09.09.2007

http://www.myspace.com/radosh_bre

Nazad na vrh Ići dole

U javnoj kući zatekao svoju suprugu kao kurvu Empty Re: U javnoj kući zatekao svoju suprugu kao kurvu

Počalji od ... Pet 11 Jan - 19:37

samo mi nije jasno ko u ovoj situaciji ima vece pravo da trazi razvod?
...
...
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 562
Godina : 33
Location : zajechar
Mood : CS 1.6 :P
Datum upisa : 11.09.2007

http://th3zone.com

Nazad na vrh Ići dole

U javnoj kući zatekao svoju suprugu kao kurvu Empty Re: U javnoj kući zatekao svoju suprugu kao kurvu

Počalji od jox Sub 12 Jan - 20:18

zavisi iz kog ugla gledash... oboje su sjebali situaciju.... mozda ipak muz ima vetja prava jer, njemu treba neka zena da ga zadovolji poshto njegoa zena ne moze zbog toga shto sa mnogo mushkaraca dnevno... znate vetj...Very Happy
jox
jox
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1847
Godina : 31
Location : srce kanade! :P:P
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

U javnoj kući zatekao svoju suprugu kao kurvu Empty Re: U javnoj kući zatekao svoju suprugu kao kurvu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu