CREEPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac

+2
...SmajLiii...
Munja
6 posters

Ići dole

Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac Empty Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac

Počalji od Munja Sub 15 Dec - 20:39

Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac za Božić

Jedan Amerikanac odlučio je da proda svoju dušu na aukcijskoj internet stranici "eBay" za milion dolara, kako bi prikupio novac za nadolazeće božićne praznike.

Tvrdi kako će onaj ko ponudi najviše novca dobiti njegovu dušu u staklenoj posudi uz ugovor "odricanja vlasništva". Potencijalnim kupcima je rekao: "Nemam novca za božićne praznike, a sve što mi je ostalo za prodati je moja duša. U poslednje vreme ju ne koristim previše, a prodaja na "eBayu" je bolja nego da dopustim Đavolu da je ima".

"Zadržite je za sebe ili je dajte nekome koga znate, a potrebna mu je. Ko zna za šta je sve sposobna? Moja nada je da ću s novcem dobiti život, a onda ću je ponovno kupiti." - dodao je 45-godišnji prodavac iz Los Anđelesa sa pseudonimom aristotle-2000.

Početna cena njegove duše je milion dolara, ali još uvek nije dobio ni jednu ponudu. Ipak, Amerikanac ne gubi nadu jer aukcija traje još jedan dan.

U opisu predmeta koji prodaje Amerikanac je napisao: "Prodajem jednu malo korištenu dušu (svoju). Kupovina sadrži prava na moju dušu bez obzira na moju prirodnu smrt. Kupac može moju dušu dostaviti ili u Raj ili u Pakao, kako god odluči. Primiće i ugovor potpisan mojom krvlju što će mu dati sva prava na moju dušu".

Poshto verovatno nema mozga onda prodaje ono shto mu je preostalo. LOL
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac Empty Re: Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac

Počalji od ...SmajLiii... Ned 16 Dec - 0:28

haha, da li misli da ce neko da da pare za njegovu :dusu:, i to kakve pare...
e stvarno svasta!
...SmajLiii...
...SmajLiii...
Admin
Admin

Broj poruka : 1125
Godina : 34
Location : Iza 7 reka, gora, planina i mora...
Mood : Smile always! ;)
Datum upisa : 15.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac Empty Re: Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac

Počalji od ... Ned 16 Dec - 17:47

kakvi su to kreteni od ljudi..iznervirao sam se..mogao je i da kazhe prodajem kilo magle za milion dolara,na isto se svodi..

sad sam shvatio da nema nijednog smajlija koji kolje nekog..:smajlikojizabadanozhuokotomlikuapotommuzabadakopljeusrceigadjagashurikenomumozak:
...
...
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 562
Godina : 33
Location : zajechar
Mood : CS 1.6 :P
Datum upisa : 11.09.2007

http://th3zone.com

Nazad na vrh Ići dole

Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac Empty Re: Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac

Počalji od radosh_bre Ned 16 Dec - 19:47

:smajli koji zabada nozh u oko tom liku a potom mu zabada koplje u srce i gadja ga shurikenom u mozak: teshko da postoji takav smajli!! Very Happy
radosh_bre
radosh_bre
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1479
Godina : 33
Location : ispod tvog kreveta . . .
Mood : just cheking ...
Datum upisa : 09.09.2007

http://www.myspace.com/radosh_bre

Nazad na vrh Ići dole

Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac Empty Re: Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac

Počalji od Munja Ned 16 Dec - 20:03

A bash bi bio dobar smajli
Munja
Munja
Admin
Admin

Broj poruka : 992
Godina : 33
Location : Zajechar
Mood : ma bole me brige...
Datum upisa : 10.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac Empty Re: Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac

Počalji od ... Ned 16 Dec - 20:12

pokushacu da nacrtam skech posle.. Very Happy
...
...
Ponosni clan
Ponosni clan

Broj poruka : 562
Godina : 33
Location : zajechar
Mood : CS 1.6 :P
Datum upisa : 11.09.2007

http://th3zone.com

Nazad na vrh Ići dole

Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac Empty Re: Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac

Počalji od jox Ned 16 Dec - 20:50

kakv kreten... ne mogu da verujem da je lik ozbiljan! strashne stvari... Mad
jox
jox
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1847
Godina : 31
Location : srce kanade! :P:P
Datum upisa : 16.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac Empty Re: Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac

Počalji od Nevenci Čet 20 Dec - 21:18

hahahhahha...cirkus
Nevenci
Nevenci
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1473
Godina : 34
Datum upisa : 21.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac Empty Re: Amerikanac prodaje dušu na internetu kako bi prikupio novac

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu